REGULAMIN

Witamy Państwa serdecznie w naszym domu i życzymy miłego pobytu. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych gości.

 1. Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu
 2. W obiekcie jest zakaz organizowania różnego rodzaju imprez cisza nocna od  22
 3. Doba noclegowa trwa od godziny 16.00 w dniu przyjazdu do godziny 11.00 w dniu wyjazdu.
 4. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju/……… W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwo­wanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
 5. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu i pokoju. Nie gwarantujemy zapewnienia zakwaterowania osobom nie posiadającym rezerwacji. W przypadku wcześniejszej rezerwacji stosuje się uprzednią wpłatę zadatku do 3 dni  w wysokości do 40 % ogólnej kwoty zamówienia.
 6. Zadatek jest zwracany w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy obiektu.
 7. Zadatek przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej.  Na 30 dni przed przyjazdem, istnieje jedynie możliwość zmiany terminu pobytu, pod warunkiem, że dany pokój  będzie wolny w wybranym przez Państwa nowym terminie i koszt pobytu nie ulegnie zmniejszeniu
 8. Taksa klimatyczna 2 zł osoba dzień płatna na miejscu (Taksa nie jest pobierany tylko jeżeli w ofercie wyraźnie zaznaczono taksa klimatyczna w cenie)
 9. W dniu przyjazdu pobierana jest kaucja zwrotna
 10. Na dzień przed końcem pobytu, prosimy o powiadomienie, o zamierzonej godzinie wyjazdu. Przy wyjeździe należy usunąć wszelkie odpadki, umyć naczynia, itp. Po bezszkodowym pobycie i oddaniu kluczy otrzymanych na początku pobytu zostanie zwrócona kaucja
 11. Cisza nocna w godzinach od 22.00 do 6.00.
 12. Prosimy o zabranie pantofli na miękkiej podeszwie i zmianie na nie przed wejściem do pokoju
 13. Bezwzględny zakaz palenia papierosów oraz nieużywanie otwartego ognia na terenie całego domu (wolno palić na balkonie przy zamkniętych drzwiach balkonowych).
 14. Przed wyjściem z pokoju prosimy o zamknięcie drzwi na balkon, wyłączanie światła i wszelkich urządzeń elektrycznych.
 15. Zwierzęta mogą przebywać na terenie posesji tylko za zgodą Gospodarza obiektu. Klient przyjeżdżający ze swoim zwierzakiem  bierz pełną odpowiedzialność za niego i po nim sprząta. Zwierzę nie może zostać samo w pokoju, głośno się zachowywać, leżeć na łóżku, krześle, narzucie, kocu, ręczniku, należących do obiektu „uLisa”
 16. Zwierzęta nie mogą pozostać bez opiekuna w pokoju jak i na terenie obiektu
 17. Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz – nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie całej posesji. Opłata za zagubienie klucza wynosi 50 złotych.
 18. Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy ich podopiecznych.
 19. Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla gości naszego obiektu. Parking jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.
 20. Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona z właścicielem obiektu. Osoby odwiedzające naszych gości proszone są o opuszczenie obiektu do godziny 19.00.
 21. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości lub usterek prosimy o niezwłoczne poinformowanie właściciela obiektu.
 22. Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z gości. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych.
 23. Cennik nie jest ofertą handlową  w rozumieniu prawa handlowego. Podane ceny są cenami orientacyjnymi i podlegają negocjacji

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym domu. Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownego odwiedzenia.

DOSTĘPNE POKOJE
1
2
3